See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Analystjänster
Beskrivning: Upphandlingen har två anbudsområden: 1. Analystjänster - vatten och miljö och 2. Kökens egenkontroll - livsmedelsanalyser. Enköpings kommun är samordnande och upphandlande myndighet för detta ramavtal. Avropande myndigheter är: Enköpings kommun, Östhammars kommun och Älvkarleby kommun.
Intern identifierare: TF2024/848
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71620000 Analystjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde 1
Beskrivning: Analystjänster - vatten och miljö
Intern identifierare: TF2024/848 Analystjänster Vatten och miljö
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 2
Beskrivning: Kökens egenkontroll - livsmedelsanalyser
Intern identifierare: TF2024/848 Analystjänster Kökens egenkontroll, livsmedelsanalyser
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Gemensam informationsdel
Beskrivning: Gemensam info.
Intern identifierare: TF2024/848 Analystjänster.