2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gynekologi
Beskrivning: Region Värmland har behov att upphandla mottagning för gynekologi, öppenvård.
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107124:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85121210 Gynekologisk vård eller förlossningsvård, 85111300 Gynekologisk sjukhusvård, 85111310 Provrörsbefruktning