216211-2022 - ResultatSverige-Eskilstuna: Tjänster avseende fast egendom
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städmaskiner
Referensnummer: 22/2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
70000000 Tjänster avseende fast egendom
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser inköp av städmaskiner;
Del 1. Liten kombiskurmaskin
Del 2. Mellan kombiskurmaskin
Del 3. Polermaskin
Del 4. Singelskurmaskin
Del 5. Våtsug liten
Del 6. Våtsug mellan
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser inköp av städmaskiner.