Upphandlingen avser leveranser av mobiltelefoner, surfplattor, tillbehör till mobiltelefoner och surfplattor, samt tjänster kopplade till mobiltelefoner och surfplattor till Region Stockholm.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30213500 Handdatorer, 32250000 Mobiltelefoner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen