2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård till kontor i Katrineholm
Beskrivning: Upphandling av lokalvård till Strålsäkerhetsmyndighetens kontor i Katrineholm. Upphandlingen avser ett blandat tjänstekontrakt med både tjänster och varor. Kontoret omfattar cirka 1700 kvadratmeter.
Intern identifierare: SSM2024-319
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen av lokalvård till Strålsäkerhetsmyndighetens kontor i Katrineholm. Upphandlingen avser ett blandat tjänstekontrakt med både tjänster och varor. Kontoret omfattar cirka 1700 kvadratmeter.
Intern identifierare: Lokalvård till kontor i Katrineholm