216276-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kuvöser – Kombikuvöser till Region Västmanland
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKombikuvöser till Region Västmanland
BeskrivningRV-5515 till NEO
Intern identifierareIN-IN25-0076
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33152000 Kuvöser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000