2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frivillig förhandsinsyn inför direktupphandling av stationstankat drivmedel i Fjärdhundra och Veckholm, Enköpings kommun
Beskrivning: Frivillig förhandsinsyn inför direktupphandling av stationstankat drivmedel i Fjärdhundra och Veckholm, Enköpings kommun
Intern identifierare: KS2023-834
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09130000 Petroleum och destillat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000