See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sport Medicin - komplettering
Beskrivning: Implantat för sport medicin avgränsat till område korsband. Denna upphandling är kompletterande till upphandlingen Sport Medicin RS 2022-01944. Avtalstiden kommer att löpa parallellt med ovan nämnda upphandling.
Intern identifierare: RS 2023-04533
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33183100 Ortopediska implantat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsinbjudan och avtal