216361-2022 - ÄndringSverige-Växjö: Programvaruutvecklingstjänster för affärstransaktioner och personliga affärer
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitalparkering, HUB-insamlingsdata och digitala parkeringstillstånd
Referensnummer: KS 2021-00312
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212400 Programvaruutvecklingstjänster för affärstransaktioner och personliga affärer
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser digitala appar för digital parkering, HUB-insamlingsdata och digitala parkeringstillstånd.