2. Förfarande
Förfarande
Titel: Supportavtal avseende Network Manager SNOK
Beskrivning: Att beställaren har tillgång till avtalad support, underhåll och service för Network Manager samt att utveckling kan ske för att möta beställarens behov under avtalstiden.
Intern identifierare: TN 2025-0135
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000