216412-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Maskiner och utrustning för byggnadsarbeten – Maskinhyra Kungsängen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMaskinhyra Kungsängen
BeskrivningMaskinhyra Kungsängen
Intern identifierare3259/2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 43300000 Maskiner och utrustning för byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelUpphandlingsdokument, generell del