216514-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Managementtjänster – Interimschef Ekonomi
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInterimschef Ekonomi
BeskrivningLFV avser teckna avtal med en leverantör gällande interimschef ekonomichef pga sjukfrånvaro.
Intern identifierareÄ-2024-021328
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79420000 Managementtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling, 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000