216516-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Göteborg: Coachning
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Medarbetarstöd
Referensnummer: 336/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79998000 Coachning
II.1.4.
Kort beskrivning
Medarbetarstöd i form av en tjänst där Leverantören ska erbjuda tillgång till samtalsjour och samtalsstöd där medarbetaren får stöd, rådgivning och vägledning i personliga och/eller arbetspåverkande frågeställningar.
Låter detta som en intressant affär för er?
Välkommen att lämna anbud enligt anvisningar i detta Upphandlingsdokument!
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
80590000 Handledning, 85312300 Vägledning och rådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen