2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sakkunnig revisor
Beskrivning: Upphandlingen omfattar sakkunnigt biträde till kommunens förtroendevalda revisorer för revision av kommunens nämnder/styrelser, förvaltningar och bolag.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Sakkunnig revisor (beställning inkom 2023-06-01)
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:87307:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Två plus två år