216636-2019 - ResultatSverige-Stockholm: Restaurang- och serveringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Julbordsförmedlare
Referensnummer: SU FV-2.2.2-0118-18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55300000 Restaurang- och serveringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Förmedling av julbord
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
55311000 Serveringstjänster för särskild kundgrupp
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen