2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biljettgiltighet sträckan Trosa-Liljeholmen
Beskrivning: Mälardalstrafiks kommande upphandling avser biljettgiltighet för sträckan Trosa-Liljeholmen.
Intern identifierare: Dnr 106–2024
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60112000 Kollektivtrafik på väg