216658-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utbildningstjänster – Projektledarutbildning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProjektledarutbildning
BeskrivningUpphandling av ett Ramavtal omfattande teknisk projektledarutbildning. Ramavtalslängd 2år + 1år + 1år. Takvolymen till ramavtalet sätts till 9 MSEK, med option på utökning av takvolymen med 500.000 SEK.
Intern identifierare25FMVU255
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareProjektledarutbildning