2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård Stockholm HQ
Beskrivning: Lokalvård ska utföras till EBM:s ny lokaler i Stockholm.
Intern identifierare: EBM2024-1092
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Denna del ska besvaras av samtliga anbudsgivare.
Intern identifierare: 1571556
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på anbudsgivaren
Beskrivning: Denna del ska väljas och besvaras av den anbudsgivare som önskar lämna svar på avsnitt 3 - Krav på leverantören. Lämnas inte svar på avsnitt 3 - Krav på leverantören ska anbudsgivaren lämna en ifylld Egen försäkran (ESPD).
Intern identifierare: 1571557