216722-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster förknippade med skogsbruk – Ramavtal avseende planta och plantering Z
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal avseende planta och plantering Z
BeskrivningNi inbjuds här att lämna anbud inom skogsvårdstjänst planta och plantering inom Jämtland (länsbokstav Z) med avtalsstart säsong 2024. Uppdragen är indelade i nedan anbudsområden vilka det står anbudsgivaren fritt att välja vilket/vilka anbudsområde/n som anbud ska inges på. Z1 Strömsunds- och del av Krokoms kommun, Z2 Åre- och del av Krokoms kommun och Z3 Härjedalen- och Bergs kommun.
Intern identifierare0884/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77230000 Tjänster förknippade med skogsbruk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelRamavtal avseende planta plantering Z