2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingskonsulter
Beskrivning: Upphandlingen avser att generera ramavtal med tre (3) leverantör på kvot 50/30/20.
Intern identifierare: SFB-2024-00066
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000