216759-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning) – Mekanisk verkstad - Skyddsprodukter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMekanisk verkstad - Skyddsprodukter
BeskrivningRamavtal för mekanisk verkstad inom produktområdet Skyddsprodukter.
Intern identifierare592/2024
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Ytterligare klassificering (cpv): 43800000 Verkstadsutrustning, 45262670 Metallbearbetning, 45262680 Svetsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelInbjudan