216764-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Digital dikteringsutrustning, SLL814
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digital dikteringsutrustning, SLL814
Beskrivning: Avser digital dikteringsutrustning till regionens verksamheter
Intern identifierare: FSN 2024-0345
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 32332100 Diktafoner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000