See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsovård
Beskrivning: Upphandlingen avser ett avtal för leverans av ett helhetsåtagande för företagshälsovård som innefattar kvalificerat stöd i utvecklingen av arbetsmiljön.
Föregående meddelande: 703128-2023
Intern identifierare: RS230253
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del