See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slamhämtning
Beskrivning: Hämtning av slam, fett, dagvattenbrunnar.
Intern identifierare: 2024/264
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde 1: Haninge - Nynäshamn inkl skärgård
Beskrivning: Hämtning av slam, fett,
Intern identifierare: Anbudsområde 1: Haninge - Nynäshamn inkl skärgård
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 2: Huddinge - Botkyrka - Salem
Beskrivning: Hämtning av slam, fett, oljeavskiljare, minireningsverk, BDT.
Intern identifierare: Anbudsområde 2: Huddinge - Botkyrka - Salem
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: _
Beskrivning: _
Intern identifierare: -