See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inredning till Biomedicinska Centrum (BMC)
Beskrivning: Inredning till Biomedicinska centrum (BMC) vid Uppsala universitet.
Intern identifierare: UH 2023/64
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Inredning till Biomedicinska Centrum (BMC)