216918-2019 - ÄndringSverige-Hallstahammar: Skrivare och kurvskrivare
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skrivare och kopiatorer
Referensnummer: KS 115/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal avseende skrivare och kopiatorer