2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bekämpning av invasiva växtarter 2024. Bjuv, Klippan, Perstorp, Åstorp och Örkelljunga kommuner
Beskrivning: Bjuv, Klippan, Perstorp. Åstorp och Örkelljunga kommuner har behov av att upphandla en leverantör som på ett effektivt sätt kan bekämpa invasiva växtarter inom kommunernas geografiska områden.
Intern identifierare: 24/161
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77314000 Markskötsel
Ytterligare klassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster, 77312000 Ogräsröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000