216947-2018 - ÄndringSverige-Göteborg: Social omsorg med inkvartering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Korttidsvistelse för personer med funktionsnedsättning
Referensnummer: 282/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85311000 Social omsorg med inkvartering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Korttidvistelse för personer med funktionsnedsättning.
Upphandlingen är uppdelad i 2 delområde
— Korttidshem,
— Lägerverksamhet.
Efterfrågad tjänst är tillståndspliktig.