216983-2021 - ResultatSverige-Malmö: Reklam och marknadsföring
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikationstjänster
Referensnummer: STK-2020-1214
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Efterannonsering av Malmö stads upphandling av kommunikationstjänster.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79341100 Reklamrådgivning, 79342000 Marknadsföring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del 1 - Strategisk kommunikationsrådgivning
Del nr: 2
79341100 Reklamrådgivning, 79342000 Marknadsföring, 79822500 Grafisk formgivning
Del 2 - Kreativa kommunikationstjänster