216996-2021 - ResultatSverige-Helsingborg: Undersökningar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Medarbetarenkät Helsingborgs stad
Referensnummer: 264/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79311000 Undersökningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar implementeringen av ett digitalt stöd och metodstöd för genomförande av en årlig stadsövergripande medarbetarenkät samt pulsmätningar.
Det digitala stödet ska stödja en process innehållande
— uppsättning och planering
— utskick och besvarande
— sammanställning och visualisering av resultat
— råd för fortsatt arbete baserat på resultat
— möjlighet för planering och dokumentering av handlingsplan
— pulsmöjlighet.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79311000 Undersökningar, 79311100 Utformning av undersökningar, 79311200 Genomförande av undersökningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen