216997-2019 - Frivillig förhandsinsynSverige-Hagfors: Programvara och informationssystem
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Support och underhåll för Visma Public Business
Referensnummer: UPH 2018-110
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Annonsen avser tecknade av avtal med nedan angiven leverantör för support och underhåll av Visma affärslösningar
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen