21705-2018 - ÄndringSverige-Falkenberg: Basiska oorganiska och organiska kemikalier
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fällningskemikalier
Referensnummer: KS2017-327
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
24300000 Basiska oorganiska och organiska kemikalier
II.1.4.
Kort beskrivning
Fällningskemikalier VIVAB
Inbjudan
Vatten och Miljö i Väst AB med deltagande upphandlande myndigheter inbjuder intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende Fällningskemikalier.
Denna upphandling ska leda till avtal som tecknas med flera leverantörer. Anbudsgivning sker enligt villkor i detta upphandlingsdokument.