Huvudsaklig CPV-kod 45261215 Läggning av solcellsplattor
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta är ett dynamiskt inköpssystem där solcellsentreprenörer har möjlighet att fortlöpande ansluta sig. De anslutna entreprenörerna får sedan möjlighet att lämna in anbud för avrop gällande specifika projekt. Avropen sker enligt uppdragsspecifika avvägningar separat för varje projekt. Du förbinder dig inte till något genom att ansöka, och det är helt kostnadsfritt.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 09331000 Solcellsplattor, 09331200 Solcellsmoduler, 45315000 Elektriska installationer av värme och övrig elektrisk utrustning för byggnader, 71314000 Energi och tillhörande tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen