2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stenhuggeritjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar löpande avrop av arbete inför och efter gravsättning samt planerat underhållsarbete och investeringar med gravanordning. Avgränsning Upphandlingen omfattar inte planerat underhållsarbete och investeringar för stora kulturvårdsgravar.
Intern identifierare: BV 2022-0206
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45262510 Stenarbeten, 45262511 Stenhuggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandling avseende stenhuggeritjänster.
Intern identifierare: 1263272
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leverantörskvalificering
Beskrivning: Yrkeskunnig
Intern identifierare: 1263274