2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Antibiotikalappar/diagnostiska lappar
Beskrivning: Detta är en Request for Information (RFI) där Region Stockholm efterfrågar information från marknaden gällande utbudet av antibiotikalappar/diagnostiska lappar.
Intern identifierare: RFI 202414
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33100000 Medicinsk utrustning, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar