2. Förfarande
Förfarande
Titel: Motorspruta klass 1
Beskrivning: Motorspruta klass 1
Intern identifierare: 24/19
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35100000 Nöd- och säkerhetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del