217315-2026 - Resultat
Sverige – Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter – Filar till maskinell instrumentering inom Endodonti
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFilar till maskinell instrumentering inom Endodonti
BeskrivningWave one och protaper filar till maskinell instrumentering inom Folktandvården
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001