2. Förfarande
Förfarande
Titel: Spoldesinfektor patienttoalett
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för spoldesinfektor patienttoalett till Region Uppsala
Intern identifierare: UPPH2024-00314
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation