217364-2021 - ÄndringSverige-Södertälje: Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2020-1213 Ramavtal Tekniska konsulttjänster - Konstbyggnader Södertälje
Referensnummer: TI 2020-1213
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser ramavtal för Tekniska konsulttjänster - konstbyggnader. Avtal tecknas med en leverantör.