217426-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Norrköping: Båtlokaliseringssystem och högtalaranläggningar
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VTS-system
Referensnummer: 20-04704
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48950000 Båtlokaliseringssystem och högtalaranläggningar
II.1.4.
Kort beskrivning
The Swedish Maritime Administration hereby grants you the opportunity to submit a tender regarding a new VTS system.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48326000 Kartprogramvara, 48326100 Digitalt kartläggningssystem, 48810000 Informationssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen