217434-2021 - ÄndringSverige-Tumba: Teknisk besiktning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Besiktning Mark, riskanalys och omgivningspåverkande arbeten
Referensnummer: sbf/2020:122
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71631000 Teknisk besiktning
II.1.4.
Kort beskrivning
Tekniska konsulttjänster gällande besiktning mark, riskanalys och omgivningspåverkande arbeten.
Avtalstid 2 + 1 + 1 år.
Ramavtal är tänkt att tecknas med 2 leverantörer.