217459-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Grävning och schaktning – Gräv och maskin tjänster inklusive arbetsledare Mora kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelGräv och maskin tjänster inklusive arbetsledare Mora kommun
BeskrivningGräv och maskintjänster inklusive arbetsledare Mora Kommun
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45112000 Grävning och schaktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97659:Lot:1