Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
AB Ljusdalshem
Referensnummer: 20/1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66515000 Skadeförsäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Fastighets-/Företagsförsäkring, VD & Styrelseansvarsförsäkring, tjänstereseförsäkring, motorfordonsförsäkring för AB LjusdalsHem samt Ljusdals Servicehus AB.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Fastighets-/Företagsförsäkring
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 66510000 Försäkringar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Fastighets-/Företagsförsäkring för AB Ljusdalshem och Ljusdals Servicehus AB
Motorfordonsförsäkring
Del nr: 2
Ytterligare CPV-kod(er) 66514110 Motorfordonsförsäkringar
Motorfordonsförsäkring för AB Ljusdalshem och Ljusdals Servicehus AB
Tjänstereseförsäkring
Del nr: 3
Tjänstreseförsäkring för AB Ljusdalshem och Ljusdals Servicehus AB
VD & Styrelseansvarsförsäkring
Del nr: 4
Ytterligare CPV-kod(er) 66516000 Ansvarsförsäkringar
VD & Styrelseansvarsförsäkring för AB Ljusdalshem och Ljusdals Servicehus AB