2. Förfarande
Förfarande
Titel: LSS 9:9 Bostad vuxna 2026, Skåne, Halland, Kronoberg
Beskrivning: LSS 9:9 Bostad vuxna 2026.
Intern identifierare: 25/14
Förfarandets viktigaste kännetecken: Se upphandlingsdokumentet.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000