217666-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vapen, ammunition och tillhörande delar – Reinforcement weapons
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelReinforcement weapons
BeskrivningReinforcement Weapons
Intern identifierare2025-14142
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35300000 Vapen, ammunition och tillhörande delar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000