See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjuts för elever inom anpassad skola 2025
Beskrivning: Upphandlingen omfattar skolskjuts för elever inom anpassad skola.
Intern identifierare: KS 2025/60
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Ytterligare klassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Skolskjuts för elever inom anpassad skola 2025