See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fjärrstyrda Mikroskop
Beskrivning: Upphandling avser köp av Fjärrstyrda mikroskop.
Intern identifierare: 2024-O001648
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Upphandling avser Fjärrstyrda mikroskop i enlighet med Upphandlingsdokumenten.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: European Single Procurement Document
Beskrivning: I enlighet med Upphandlingsdokumenten.