Malmö universitet inbjuder till anbudsgivning avseende rangordnat ramavtal för Projektledningstjänster avseende byggprojektering, fastighetsförvaltning och tekniska installationer i byggnader. Avtalstiden är 2 år med möjlighet till förlängning med 1+1 år.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster, 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 71630000 Teknisk besiktning och provning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen