Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Låssmedstjänster
Referensnummer: A439.824/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Polismyndigheten är i behov av ramavtal för att säkerställa den fortsatta försörjningen av låssmedstjänster till Polismyndigheten. Uppdraget avser låsöppning och återställning till minst likvärdig standard och till låsbart skick.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 98395000 Låssmedstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Polismyndigheten är i behov av ramavtal för att säkerställa den fortsatta försörjningen av låssmedstjänster till Polismyndigheten.
Uppdraget avser låsöppning och återställning till minst likvärdig standard och till låsbart skick.
Del nr: 2
Del nr: 3