2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallsförbränning
Beskrivning: Upphandling avseende förbränning för avfall i Arvika och Eda kommuner.
Intern identifierare: Dnr 2025-131
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513300 Avfallsförbränning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000